0 ks v košíku
0 Kč
Hlavní stránka
ORIGINÁLNÍ   POSTELE   Z   EXOTICKÝCH   DŘEVIN   NA   MÍRU
Přihlásit se

Vyrobíme i Vámi dodané designy z požadovaných druhů dřeva a v požadovaných barvách

Reference

Vážení zákazníci

v této sekci bychom Vás rádi seznámili s několika našimi projekty, které jsme realizovali jak s privátními konečnými zákazníky, tak i s podnikatelskými subjekty. První ukázkou je videonahrávka vybavení restaurace a pizzerie "U MATYÁŠE" ve Stodu u Plzně. Veškerý nábytek je vyroben z palisandru a to v odstínech přírodní a medový.

 

 

Jako druhý příklad uvádíme ukázku restaurace Budvar v Bratislavě, pro kterou jsme vyrobili nábytek z recyklovaného starého hrubě opracovaného dřeva z indického venkova a masivu palisandru v přírodní barvě. Jako první ukázku vybíráme dva obrázky jídelních stolů a lavic ze starého hrubě opracovaného recyklovaného dřeva z indického venkova.

Na dalším obrázku jsou dvě luxusní a originální křesla Mahárádža, které jsme vyrobili ke stolku pro dva. Na tyto originální křesla je možné vyřezat motivy či nápisy dle Vašeho požadavku.

Na dalším obrázku můžete vidět jídelní stoly King s křesly Mahárádža a dále jídelní stoly Thakat s židlemi Jali na levé straně. Vše je vyrobeno z masivu palisandru a to v odstínech přírodním a medovém.

Na dalších dvou obrázcích můžete vidět jídelní stoly Thakat se židlemi a lavicemi Jali. Vše je vyrobeno z palisandru a to v přírodní barvě.

Dalším originálním příkladem naší práce je částečné vybavení moderního a luxusního funkcionalistického rodinného domu v Havlíčkově Brodu pro manžele K. Na prvním obrázku můžete vidět masivní konferenční stolek z pískované akácie v šedivém odstínu. Na druhém obrázku uvidíte jídelní stůl z palisandru v medové barvě a na třetím obrázku uvidíte pracovnu z masivu palisandru ve stejném medovém odstínu.

Konferenční stolek z masivu akácie

Jídelní stůl z masivu palisandru

Pracovna z masivu palisandru

Příkladem všestrannosti naší práce je vybavení knihovny na staré chalupě na Vysočině pro zákaznici paní B., která si splnila svůj sen o vytvoření jedné místnosti jen pro své knihy, které by byly umístěny ve stylových knihovnách.

Originální a stylová knihovna s osmi knihovnami. Korpusy knihoven jsou vyrobeny z masivu manga a pro výrobu dveří byly použity originální starobylé dveře z indického venkova.

 

 

 

Níže můžete číst kopii poděkování od spokojeného manželského páru z Plzeňska, který si u nás objednal nábytek po doporučení od svých přátel, kterým jsme dodali nábytek o rok dříve:

 

"Dobrý den pane Mostini,

konečně jsme rozbalili ložnici od vás a musím vám napsat, že jsem nadšená. Je nádherná!!!!

Dům teprve opravujeme, proto nám to trvalo tak dlouho, ale čekání se vyplatilo:-) Už se nemůžu dočkat, až budeme moci vybalit stůl a židle.

Ještě jednou vám děkuji za perfektní spolupráci a doufám, že nebyla poslední. Koukala jsem na komody a příborníky a až bude hotový obývák a budu mít představu, kde a jaký nábytek by mohl stát, určitě se vám ozvu.

Přeji hezký večer, s pozdravem Šámalovi"

 

Další poděkování od zákazníků:

 

Dobrý den,

chtěl bych vám moc poděkovat za páteční bezchybné dodání mé knihovny. Provedení a čistota jejího zpracování je naprosto obdivuhodná. Je přesně taková jako v mých představách a návrzích. Určitě vyřiďte chválu všem, kteří se na její výrobě podíleli, mají mé velké uznání.

Tato knihovna určitě nebude poslední věcí, kterou si u vás nechám zhotovit. 

Přeji mnoho spokojených zákazníků

S úctou a pozdravem

Z. Karas 

 

 
Created by Studio Adler © 1998-2017 Dřevěné postele z masivu
Tel.: +420 608 237 723 | e-mail: milo@furniture-mostini.com

Hlavní stránka | Mapa webu | Kontakty | A