0 ks v košíku
0 Kč
Hlavní stránka
ORIGINÁLNÍ   POSTELE   Z   EXOTICKÝCH   DŘEVIN   NA   MÍRU
Přihlásit se

Vyrobíme i Vámi dodané designy z požadovaných druhů dřeva a v požadovaných barvách

O nás

Naše společnost se zabývá výhradně zakázkovou výrobou indického a indonézského nábytku z masivu palisandru, akácie, manga, teaku a starého hrubě opracovaného recyklovaného dřeva z indického a indonézského venkova. Indický a indonézský nábytek z masivu dodáváme každému zákazníkovi přesně na míru i podle jeho speciálního požadavku na design nebo úpravy designu včetně odstínu a povrchové úpravy. Z tohoto důvodu spolupracujeme jen s malými rodinnými truhlářskými dílnami, které jsou flexibilní a které plní dodací termíny. Masivní nábytek z palisandru, teaku a ostatních dřevin vyrábí tudíž pro naše zákazníky jen profesionální truhláři z kasty truhlářů, kteří přebírají toto řemeslo z generace na generaci. Nejedná se tedy o tovární výrobu, kde je nábytek z masivu vyráběn neprofesionálními truhláři, kteří pracují za mzdu a nesdílí tak hrdost kasty truhlářů, která spočívá v sebevědomém předání vždy kvalitně vyrobeného masivního nábytku.

Naším cílem je vyrábět tu nejvyšší kvalitu, jaké je možné docílit s ohledem na indický a indonézský standard částečně ruční výroby a tuto kvalitu dodávat naším zákazníkům na zakázku za velkoobchodní ceny. Tento vyjímečný nábytek z masivu můžeme prodávat za velkoobchodní ceny díky našemu konceptu nízkých dovozních a prodejních nákladů. Naše firmy nemají zaměstnance, neplatí žádné nájmy a žádné leasingy. Tento koncept byl možný založit jen díky velkým zkušenostem za posledních šest let, kdy Ing. Mostini strávil pracovně v indických továrnách v souhrnu celkem 3 roky prací s indickými majiteli továren a s indickými truhláři. Takovéto dlouhé období nestrávil v tomto průmyslu žádný jiný zahraniční dovozce indického nábytku z masivu za posledních šest let. Stardardní doba strávená zahraničními dovozci v tomto klimaticky velmi náročném prostředí je většinou jen jeden týden. Díky této naší výhodě jsme jedinými dovozci na celosvětovém trhu, kteří dováží výhradně celé kontejnery zakázkového nábytku z masivu palisandru a ostatních indických dřevin.

Hlavními materiály pro naši výrobu jsou teak, palisandr, akácie, mango a staré hrubě opracované dřevo z indického a indonézského venkova, kov a sklo. Z těchto materiálů vyrábíme originální postele z masivu,  postele s úložným prostorem, postele s nebesy, jídelní stoly z masivu, jídelní židle z masivu, příborníky z masivu, komody z masivu, šatní skříně z masivu, TV stolky z masivu, knihovny z masivu, konferenční stolky z masivu, psací stoly z masivu, PC stoly z masivu, kuchyně z masivu a veškerý kancelářský nábytek z masivu.

Současně dodáváme na míru z Indie a Indonézie i drobný dekorativní a praktický nábytek z masivu palisandru a ostatních dřevin  a to truhly z masivu, botníky z masivu, stojany na víno z masivu, DVD a CD stojany z masivu, němí sluhové z masivu, svícny ze dřeva, zrcadla z masivu, dřevěné podnosy, dřevěné misky, dřevěné lampy, dřevěné dekorace a dřevěné doplňky.

Stejně tak je možné vyrobit a dodat na míru i zahradní nábytek z masivu teaku palisandru, akácie, manga a starého hrubě opracovaného dřeva z indického venkova.

Z naší truhlárny dodáváme také dřevěný masivní nábytek pro hotely, dřevěný masivní nábytek pro restaurace, nábytek z masivu pro prodejny a  antický nábytek z masivu pro zámky.

Pokud tedy chcete zařídit Váš dům, byt, hotel, restauraci či venkovní prostory originálním, stylovým, nevšedním a zajímavým nábytkem z masivu teaku, palisandru a ostatních dřevin přesně na míru a ještě navíc ušetřit desetitisíce, pak jste na správné adrese.

Created by Studio Adler © 1998-2017 Dřevěné postele z masivu
Tel.: +420 608 237 723 | e-mail: milo@furniture-mostini.com

Hlavní stránka | Mapa webu | Kontakty | A